• Намалена цена
  • Неодамнешно
Минијатурни Poodle Симпатична Миленичиња Куче Цртан филм Switch Налепница Винил Декорација Ѕид Decal 2SS0600
zoom_in

Минијатурни Poodle Симпатична Миленичиња Куче Цртан филм Switch Налепница Винил Декорација Ѕид Decal 2SS0600

DEN 36.00 60.00

Количина на стоки
check Тековен

ако сте во прилог на површината на стакло или керамички плочки, бидејќи материјалот е релативно мазна.

Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Број На Модел На:
2SS0600
Бренд Име:
YOJA
Сценарија:
Префрлете
Класификација:
За Ѕид
Тема:
Цртан филм
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Винил
боја:
Црна

Најдобри понуди..