• Намалена цена
  • Неодамнешно
Винил Ѕид Decal Одбојкар Топката Спорт Налепници Mural
zoom_in

Винил Ѕид Decal Одбојкар Топката Спорт Налепници Mural

DEN 1037.00 1152.00

Количина на стоки
check Тековен

Детали за производот : Големина Медиум 57cm x 57cm Големи 72cm x 72cm крупните 114cm x 114cm

Големина:
57cm x 57cm, 114cm x 114cm, 72cm x 72cm
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Класификација:
За Ѕид
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Шема
Број На Модел На:
XUPC
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
Мираж на убавината

Најдобри понуди..