• Намалена цена
  • Неодамнешно
Личност Чукање на срцето Спас Тенис Дами Ѕид Налепница Switch Decal 5WS0962
zoom_in

Личност Чукање на срцето Спас Тенис Дами Ѕид Налепница Switch Decal 5WS0962

DEN 39.00 65.28

Количина на стоки
check Тековен

ако ставете влажни ѕидови, стареењето, или само четка боја, лепак, може да предизвика налепници исклучува автоматски, или може да предизвика пилинг ѕидови, може да се користи фен за коса топол воздух за сушење наслика на ѕидот или да се биде сам за некое време по стап, но ефектот може да се разликуваат, па ве молиме нашите клиенти изберете паста позиција;
4. ако не се внимателно налепници во прилог на погрешна позиција, може да се користат нож за парче ѕидот агол подигна надвор, повторно паста, нормално овој производ може да се користи постојано, така што нема да абење;
5. ако сте во прилог на површината на стакло или керамички плочки, бидејќи материјалот е релативно мазна. на некои повеќе големи модел спроведен, срамнети со земја може да биде малку меурчиња се појави, тогаш можете да го користите картичка гребење стружење да се отстрани воздушни меурчиња со игла ќе пробивајте или мал меур ниво може да биде, нема да влијае на севкупниот ефект на pasting;
3. Ако предмети сте примиле е дефектен, ве молиме да не информирате во рок од 7 дена по приемот на објектот, ние ќе го замени уште еден нов или да се вратат ако акции надвор (испорака на плаќање не се враќа)
-Ако имате било какви проблеми или проблеми што со својата цел или производи, ве молиме порака нас и ни дава шанса да им помогне пред да ја напушти која и повратни информации.
2 Точка ќе биде предаден во рок од 1 работен дена(исклучени во сабота, недела и државни празници), по целосната уплата.
Враќање :
Сите наши производи се проверува и пакувани во добра состојба.Ние не може да се контролира превозот време.купувачот може да ја прими објект во 20-30 работни дена по плаќање направи (исклучени во сабота, недела и државни празници). DIY серија на производ изгледот големина е блиску, можете да играте неограничена креативност, слободен комбинација и уредување на облик и положба, може да се првите модели се сече со ножици, исечете време да се обрне внимание да не се сечат за да шема дизајн, по првиот принцип на изгледот, и да се создаде уникатен и креативен простор.

Шема:
Авион Ѕид Налепница
Број На Модел На:
5WS0962
Бренд Име:
YOJA
Сценарија:
Префрлете
Класификација:
За Ѕид
Стил:
Цртан филм
Тема:
Шема
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Винил
боја:
Црна

Најдобри понуди..