• Намалена цена
  • Неодамнешно
Зима Убава Бебе Бебе Соба Дрво Шема Уметност Ѕид Мурали Дома Livingroom Слатка Оркестарот Ѕид Налепници Винил Птици Шема Wm-588
zoom_in

Зима Убава Бебе Бебе Соба Дрво Шема Уметност Ѕид Мурали Дома Livingroom Слатка Оркестарот Ѕид Налепници Винил

DEN 2112.00 2816.16

Количина на стоки
check Тековен


Материјал : Nontoxic ПВЦ која е пренослив без остатоци останува на површината
Големина на :
240cm за високо Pls изберете 2 бои од подолу боја шема 1 боја за дрво и гранките 1color за птици

боја:
прилагодено боја
Шема:
Огледало Површина Ѕид Налепница
Стил:
Креативните
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,За Чад Издувни Гасови,Прозорец Налепници,За Кабинетот Шпорет,За Фрижидер,Мебел Налепници
Тема:
Растенијата
Сценарија:
Ѕид
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Број На Модел На:
WM-588
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
ПВЦ

Најдобри понуди..