• Намалена цена
  • Неодамнешно
HAOCHU Современото Животно Апстракт Океанот Кит, Печатење Ѕид Уметност Слика Платно Сликарство Плоштадот Постери и за Децата Соба Дом Канцеларија
zoom_in

HAOCHU Современото Животно Апстракт Океанот Кит, Печатење Ѕид Уметност Слика Платно Сликарство Плоштадот Постери

DEN 218.00 239.52

Количина на стоки
check Тековен


Карактеристики : Бренд HAOCHU Материјал : Платно Големина : 20*20cm 30*30cm 40*40cm 50*50cm 60*60см Пакет се Вклучуваат : 1 X Слика (Без Рамка)
Ние прифаќаме alipay тука . Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ . Ако имате било каков проблем на плаќањето,ве молиме Кликнете Тука :
Ние Брод на Светот, освен APO/FPO. Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до повеќето Земји во рок од 15 до 25 работни дена. Delievey времето зависи дестинација и други фактори, тоа може да трае до 30 дена
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза. Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог. Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави голем фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодарам многу !! Ние секогаш им понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Ние сме секогаш на располагање да ви помогне со било која од вашите потреби во однос на вашата нарачка или прашања во врска со нашите производи. Ние верува во целосна задоволството на клиентите и се надевам дека ќе имате позитивно искуство со нас. ние со нетрпение очекуваме да се видиме повторно во блиска иднина.

Големина (Инчен):
20x20cm Без Рамка, 30x30cm Без Рамка, 40x40cm Без Рамка, 50x50cm Без Рамка, 60x60cm Без Рамка
Материјал:
Платно
Број На Модел На:
S-1151
Предмети:
Животните
Бренд Име:
HAOCHU
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Стил:
Апстракт
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Обликот:
Плоштад
Медиум:
Масло
Техника:
Спреј Сликарство
Calligraphy и сликарство тип:
30 мм Дебел Плоча

Најдобри понуди..