• Намалена цена
  • Неодамнешно
Симпатична Смола Пуканки Храна Kawaii Смола Flatback Cabochon Додатоци Scrapbooking Одговара Телефон Embellishments 5pcs 16*27MM
zoom_in

Симпатична Смола Пуканки Храна Kawaii Смола Flatback Cabochon Додатоци Scrapbooking Одговара Телефон Embellishments

DEN 59.00 81.60

Количина на стоки
check Тековен


Помине уметност fimo налепници за DIY помине уметност
Материјал : fimo
Боја : комбинација на боја
Големина : ве молиме видете на производот детали име
Состојба : нова
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.2. Ако не можете веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно. Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.(Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено плаќање по верификација.
3. Ние само брод да се потврди цел адреса. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.
4. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас,а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.
5. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам за да можете ПОБРЗО со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите.
6. Поради акции статус и временската разлика, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.

Бренд Име:
Ywbeads
Материјал:
Смола
Стил:
Јапонија Стил
Тема:
Љубов
Место на Потекло:
Кина
is_customized:
Yes
Парична Казна&Fashion:
Моден
Тип На Објект:
смола храна
објектот стил:
Flatback Смола Пуканки
Употреба:
Телефон Разубавувањето,Дома Декорација
Обликот:
Круг
Големина:
16*27mm

Најдобри понуди..