• Намалена цена
  • Неодамнешно
NICOLESHENTING Црна Лагуна Revy Две Рака Аниме Уметност Свила Постер Огромен 12x18 48x32 инчи Ѕид Слика Дома Дневна Соба Оркестарот
zoom_in

NICOLESHENTING Црна Лагуна Revy Две Рака Аниме Уметност Свила Постер Огромен 12x18 48x32 инчи Ѕид Слика Дома

DEN 223.00 258.72

Количина на стоки
check Тековен


Материјал 100% Свила Ткаенини Крпа , не е водоотпорен.
Квалитет 100% Satisfication, Ако не сте задоволни со нашите производи,враќање или испраќање замена;
Рамка Без Рамка/Нема ѕид скролувајте
Пакет Тоа ќе бидат спакувани во тешко пластична цевка ,Добро Заштитени;
Достава на Сите нарачки ќе бидат исполнети во 1~2 дена;
Прилагодено Печатење
големина
12x18inch= 30 x 45cm
13x20inch =30x50cm
16x24inch= 40x60cm
20x30inch=50x75cm
24x36inch =60x90cm
32x48inch=80x120cm
Сите пакетот ќе биде транспортирана со следење на број во 1~2 работни дена(Shor се справи со време и бесплатен превозот) , e Packet и Кина пост воздух пошта е нашата стандардна услуга,ве молиме контактирајте со нас ако сакате experss испорака. Напомена : - ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно или целосно пред да одржи ред; - Се очекува испорака од ќе бидат погодени од обичај, времето итн., понекогаш тоа може да потрае малку подолго време за да го добиете пакет,ве молиме контактирајте со нас да се прошири вашата цел заштита на времето;
100% Задоволството е загарантирано . Сите наши слики со висока дефиниција верзија на , ве молиме слободно да контактирате со нас, доколку постои било каков квалитет прашање , објектот не доби итн., наплата или замена е прифатливо.Ве молиме не го остави негативни повратни информации пред да контакт.

Големина (Инчен):
13x20, 12x18, 16X24, 20X30, 24x36, 32x48
Бренд Име:
NICOLESHENTING
Тип:
Постер
Предмети:
Анимација
Рамка на режимот:
Frameless Огледала
Материјал:
Свила
Стил:
Модерна
Рамка:
No
Техника:
Спреј Сликарство
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
Медиум:
Висок квалитет на мастило
Поддршка База:
свила ткаенини платно
Calligraphy и сликарство тип:
Постер

Најдобри понуди..