• Намалена цена
  • Неодамнешно
Класично Сликарство Ѕид Уметност Декорација Ретро Ресторан Doorplate Џин е Течни Разумот Куќа Бар Кафе Пост 20*30 Бесплатен Превозот
zoom_in

Класично Сликарство Ѕид Уметност Декорација Ретро Ресторан Doorplate Џин е Течни Разумот Куќа Бар Кафе Пост

DEN 322.00 342.72

Количина на стоки
check Тековен


Добредојдовте на CCL C reative C lassic L eisure
Гроздобер метал калај знаци се секогаш хит за давање на подарок и дома декорирање. Оваа шармантна изборот е совршен за вашиот ресторан, дом, бар,кафуле, паб,канцеларија,продавница или гаража. Оваа гроздобер Типографија Метал Уметност знак е создадена на емајлот обложен метал и дизајнирани да изгледаат застарена како дел од нејзината убавина и привлечност. Таа има четири predrilled дупки за лесно да виси. Исто така, може да се врамени
Секој Гроздобер Метал Уметност знак е создадена на емајлот обложен метал и дизајнирани да изгледаат застарена како дел од нејзината убавина и привлечност.
Можете да преку нашата продавница насловна страница, барај повеќе слични производи( На пример клучни зборови : Монро, дом, Бар, Пиво, Секси..), имајте пријатен ден.
Големина : 30cmx20cm

Број На Модел На:
Cus018
Бренд Име:
aooins
Стил:
Ретро и Носталгични/Стар Мебел
Материјал:
Метал
Обликот:
правоаголник
Големина:
30cmx20cm
простор:
Дома ѕид уметност декорација
Тема:
Џин е Течни Разумот Метал Знак
Други:
може да висат на ѕидот
Стил:
Ретро Железо Сликарство
is_customized:
Yes

Најдобри понуди..