• Намалена цена
  • Неодамнешно
Рака Насликана Слика Маслото на Платно Секси Девојка Со Пиштол Платно Сликарство Ѕид Уметност Слика Слика за Дневна Соба
zoom_in

Рака Насликана Слика Маслото на Платно Секси Девојка Со Пиштол Платно Сликарство Ѕид Уметност Слика Слика

DEN 6048.00 8400.00

Количина на стоки
check Тековен


Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрацијата ќе migh мора ,и ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми.
Галерија заврши пакување, покриени со пластична слоеви, валани со тешко заштита када внатре и безбедно меур кеси надвор
Превозот
Кога пакетот се испрати ,ќе cansee на следење на број на вашата Ali Express.
други Политики
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа ,ако не добивате нашиот одговор,ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail . Гаранција : 100% Рака Насликани од страна на Стручен Изведувач различни сликарски техники
4.
Плаќање
Ние прифаќаме Alipay тука
Сите големи кредитни картички се accpted преку secure уплатата EACROW
Повратни информации & detail продавачот Оценка
Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни купувачот и пријатен шопинг со нас ,ако сте задоволни,ве молиме оставете ни
позитивни повратни информации и 5scores.
Сите објектот ќе брод од Кина Пост Воздух mail,да стигнете до повеќето земји во Рок од 20 до 35 дена
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да потрае до 30 работни дена, Околу 3040 дена во Европа ,Јужна Америка ,Блискиот Исток и Азија, Италија,Бразил за 35-45days beacause на строги обичај инспекција
Забелешка : ако немате доволно време да чекате ,ве молиме да се направи нут се купи. ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
ако сакате да примате слики наскоро ,може да contal нас за да испратите DHL,но beed да sdd превозот цена, ви благодариме за разбирањето.
ДОБРЕДОЈДОВТЕ ДРАГ ПРИЈАТЕЛ
Од сликите се 100% Рака-насликани и рафинирани нови платно маслото бу Вешти уметници не се печати или постер
30x30inch=76x76cm
36x36inch=90x90cm
1. Ако сакате да се цел на нашите сликарство во други големина/стил
ако сакате да се конвертира вашиот омилен слика во висок квалитет на маслото на платно
ако сакате reroduce или изберете било слика
Контактирајте Со Нас Сега!!!
Пакет
Комбинација Платно маслото (Вклучувајќи 4 Panels на сликите ,но не мат, без рамка).

Големина (Инчен):
36x36
боја:
Повеќе
Предмети:
Слика Слика
Број На Модел На:
E90X90CM 108
Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Медиум:
Масло
Обликот:
Плоштад
оригиналниот:
Yes
Стил:
Апстракт
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Тип:
Handpainted
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Најдобри понуди..