• Намалена цена
  • Неодамнешно
Летаат Пеперутки Уметност Ѕид Налепници Дома Livingroom Посебна Уметност Оркестарот Слатка Ѕид Decals Со Расадник Дрво Шема Mural Wm-575
zoom_in

Летаат Пеперутки Уметност Ѕид Налепници Дома Livingroom Посебна Уметност Оркестарот Слатка Ѕид Decals Со Расадник

DEN 2364.00 3151.20

Количина на стоки
check Тековен


Материјал : Nontoxic ПВЦ која е пренослив без остатоци останува на површината
Големина : 240cm за 7 дрвја Pls изберете 2 бои од подолу боја шема 1 боја за дрво гранки 1 боја forbutterflies

боја:
прилагодено боја
Шема:
Огледало Површина Ѕид Налепница
Број На Модел На:
WM-575
Стил:
Креативните
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,За Чад Издувни Гасови,Прозорец Налепници,За Кабинетот Шпорет,За Фрижидер,Мебел Налепници
Тема:
Растенијата
Сценарија:
Ѕид
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
ПВЦ

Најдобри понуди..