• Намалена цена
  • Неодамнешно
DIY Големи Свинче Банка Студио Ghibli Miyazaki ПВЦ Винил Слика Роденденски Подарок Мајмун Играчки Цртан филм Мајмун Свинче Банка Пари Кутија
zoom_in

DIY Големи Свинче Банка Студио Ghibli Miyazaki ПВЦ Винил Слика Роденденски Подарок Мајмун Играчки Цртан филм

DEN 722.00 1128.00

Количина на стоки
check Тековен

Материјал : Винил Големина : 28 х 17 cm(11.2 x 6.8 инчи) Стил : модерна Пакувањето се Вклучени : 1pc x пари кутија Тоа може складирање 2000 монети Функција : 1.Рачно изработени,Еко-пријателски,таписерии Изработка, 2.Убаво е да дом канцеларија биро декорација украси смола занает. 3.Одличен подарок за Роденден на божиќ,итн. за деца,љубовници.пријатели.

Материјал:
Винил
Број На Модел На:
MYSW9Bdmk
Бренд Име:
Mikeshea
Обликот:
Кутија
боја:
како Слика
Големина:
28 х 17 cm(11*6.7)
Име:
свинче банка
Тип:
Пари Кутија
користат за:
Подарок ,дома декорација додатоци
Вид:
монети заштеда на пари
За:
Деца Пријатели љубители роденденски подарок
Обликот:
цртан филм мајмун
Објектот:
Висок Квалитет на пари кутија
figurine:
смола занаети

Најдобри понуди..