• Намалена цена
  • Неодамнешно
Custom Canvas Decals Алис Купер Постер Убиец Група Позадина Се Приклучил На Бендот Ѕид Налепници Глен Buxton Mural #2184#
zoom_in

Custom Canvas Decals Алис Купер Постер Убиец Група Позадина Се Приклучил На Бендот Ѕид Налепници Глен Buxton

DEN 254.00 326.40

Количина на стоки
check Тековен

Исчезнат Отпорни на UV Бои
4.ПОЗИТИВЕН ФИДБЕК е многу важно за нас.
Повратни информации
1.
Испорака
1. Обичај Постер 20x30 инчен,други големина молам контактирајте ме
2.
Ве молиме имајте во предвид дека прикажување слики се за илустрација само.
Материјал
Назад лепак за Хартија : Еден од најчесто материјал да се користи налепница(постер/позадина), Тоа може да биде директно вметнат на ѕидот.Ние може да направи сопствени големина и може да се даде слика која ви се допаѓа , ние може да направи за вас. Трговијата е прекуграничната и Воздухопловната е најевтиниот пост начин, па тоа ќе биде потребно долго време за испорака. Поради големиот број на производи повеќето од нашите прикажување слики не биле земени во реално прикажување соби, тие се дигитално генерирани и платно поставува во прикаже слика не укажуваат на вистинската големина. Инаку, ние acquiesce во испраќање на постер ќе нареди. Ние ви ја испраќаме на пакет од Кина Пост Воздух Mail со следење на број. Се препорачува подигнати големина на слика во пиксели (W, H) : 2000 2000 или повисоко . ( Ако сте заинтересирани во една или некои постери и сакате да ги видите на големи слики, ве молиме контактирајте ме. Тоа не може да биде директно вметнат на ѕидот.Негативни повратни информации не може да го реши проблемот,треба да му кажете ни проблеми, Па ние може да го поправам и да бидете среќни. Ние не се Одговорни за вашата Царина. За да се обезбеди satisfication, ве молиме да се измери вашиот ѕид правилно и бидете сигурни дека ќе ги собереш на правото големина, и нема гаранција дека платно поставено можете да го изберете, ќе се постигне истиот резултат (i. Ако не сакате да се чека толку долго време, ве молиме да обрнете Express надомест или не го купат. Сите нарачки ќе брод во рок од 5 работни дена. по отстранување на филмот на нејзината назад.
Висок Степен на Платно : најдобар печатен материјал на платно, својата текстура е тесно дебел, има силен уметнички ,водоотпорен и трајни карактеристики,нема да исчезнат во 30 години, погоден за бесење и Погоден да се намести.

боја:
Назад Лепак За Хартија, Фотографска Хартија, Висок Степен На Платно
Големина:
20x30cm, 40x60cm, 50x75cm, 60x90cm
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Материјал:
Хартија
Бренд Име:
YOYOSMILE
Класификација:
За Ѕид
Тема:
Портрет
Сценарија:
Ѕид
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
#2184#
Материјал 1:
Назад Лепак За Хартија
Материјал 2:
Фотографска Хартија
Материјал 3:
Висок степен на платно
is_customized:
yes

Најдобри понуди..