• Намалена цена
  • Неодамнешно
IN Нордиските стил дрвени лак кука Деца соба на Детето облека продавница декорација Ѕид занает декорација Дома занаетите украс
zoom_in

IN Нордиските стил дрвени лак кука Деца соба на Детето облека продавница декорација Ѕид занает декорација Дома

DEN 372.00 508.80

Количина на стоки
check Тековен

IN Нордиските стил дрвени лак кука Деца соба на Детето облека продавница декорација Ѕид занает декорација Дома занаетите украс
Име : Дрво Лак кука
Стил:Нордиските
Големина : 10x8.5x0.9 cm +/-1 cm
Материјал : Дрво + слика
Боја : Како на визуелната
Реден број:YR189 K
Пакување : polybag торба
Употреба : Виси на Ѕидот занает декорација Дома занаетите украс
1.Ве молиме бидете сигурни дека вашата поштенска адреса, е точно! Нормално предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по добивањето на уплатата. Некои персоналните цел или промет на големо со цел може да потрае малку подолго време за негова обработка. 2.Предметите ќе бидат испратени од страна на Кина Пост Воздух Пошта, која се 5-30 дена за САД. 15-30 дена да Канада, Европа, Австралија. Поради царинење, на пакети испратени до руската и Бразил ќе потрае околу 20-40 работни дена. 3.Ако сакате да се биде што побрзо, ве молам Контактирајте Ме за EMS ( 7-15 дена)или DHL(3-10 дена). 4.Исто така, пакетот може да го одложи во некои важни фестивал (на пример Пролетниот Фестивал и Chrismas, Кинески Национален Ден)или природни катастрофи(на пример вулканска експлозија, густа магла и така натаму).Па ве Молиме да не контактирате ако не можете да добиете објектот во 30 дена. ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!

Тема:
самовила
Стил:
Европа
Материјал:
Дрво
Бренд Име:
YRHCD
Стил:
Нордиските
боја:
Пинк/Зелена
Големина:
10x9.6cm +/-1 cm
Материјал:
Дрво+слика
реден број:
YR189K

Најдобри понуди..