• Намалена цена
  • Неодамнешно
Рака Насликана Слика Маслото на Платно Модерна Секси Девојка Платно Сликарство Ѕид Уметност Слика Слика за Дневна Соба
zoom_in

Рака Насликана Слика Маслото на Платно Модерна Секси Девојка Платно Сликарство Ѕид Уметност Слика Слика

DEN 6048.00 8400.00

Количина на стоки
check Тековен


ако сакате да примате слики наскоро ,може да contal нас за да испратите DHL,но beed да sdd превозот цена, ви благодариме за разбирањето.
други Политики
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа ,ако не добивате нашиот одговор,ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail .
ДОБРЕДОЈДОВТЕ ДРАГ ПРИЈАТЕЛ
Од сликите се 100% Рака-насликани и рафинирани нови платно маслото бу Вешти уметници не се печати или постер
30x30inch=76x76cm
36x36inch=90x90cm
1. Detail /Рамка : без рамка ,само платно
ако ви треба рамка за бесење,ве Молиме контактирајте со Нас, Ние Обезбеди Сопствен Servise
5. Гаранција : 100% Рака Насликани од страна на Стручен Изведувач различни сликарски техники
4. Материјали/Медиум : Функционирам Платно ,висок квалитет на масло или доградба на Акрилни бои маслото на Платно Со Масло, Боја или Acry бои, Не се Печати,Не, Постер,Hand Painted на Платно
3. ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Галерија заврши пакување, покриени со пластична слоеви, валани со тешко заштита када внатре и безбедно меур кеси надвор
Превозот
Кога пакетот се испрати ,ќе cansee на следење на број на вашата Ali Express.
Сите објектот ќе брод од Кина Пост Воздух mail,да стигнете до повеќето земји во Рок од 20 до 35 дена
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да потрае до 30 работни дена, Околу 3040 дена во Европа ,Јужна Америка ,Блискиот Исток и Азија, Италија,Бразил за 35-45days beacause на строги обичај инспекција
Забелешка : ако немате доволно време да чекате ,ве молиме да се направи нут се купи. Ако сакате да се цел на нашите сликарство во други големина/стил
ако сакате да се конвертира вашиот омилен слика во висок квалитет на маслото на платно
ако сакате reroduce или изберете било слика
Контактирајте Со Нас Сега!!!
Пакет
Комбинација Платно маслото (Вклучувајќи 4 Panels на сликите ,но не мат, без рамка).

Големина (Инчен):
36x36
боја:
Повеќе
Предмети:
Слика Слика
Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Медиум:
Масло
Обликот:
Плоштад
оригиналниот:
Yes
Стил:
Апстракт
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
E90X90CM (16
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Тип:
Handpainted
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Најдобри понуди..