• Намалена цена
  • Неодамнешно
Рачно Насликани Слика Масло на Платно Сликарство Кинески Античка Палата Царот Платно Сликарство Ѕид Уметност Слика Слика за Дневна Соба
zoom_in

Рачно Насликани Слика Масло на Платно Сликарство Кинески Античка Палата Царот Платно Сликарство Ѕид Уметност

DEN 3247.00 4272.00

Количина на стоки
check Тековен

ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Материјали/Медиум : Функционирам Платно ,висок квалитет на масло или доградба на Акрилни бои маслото на Платно Со Масло, Боја или Acry бои, Не се Печати,Не, Постер,Hand Painted на Платно
3.
други Политики :
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа ,ако не добивате нашиот одговор,ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail .
ако сакате да примате слики наскоро ,може да contal нас за да испратите DHL,но beed да sdd превозот цена, ви благодариме за разбирањето. Гаранција : 100% Рака Насликани од страна на Стручен Изведувач различни сликарски техники
4.
Сите објектот ќе брод од Кина Пост Воздух mail,да стигнете до повеќето земји во Рок од 20 до 35 дена
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да потрае до 30 работни дена, Околу 3040 дена во Европа ,Јужна Америка ,Блискиот Исток и Азија, Италија,Бразил за 35-45days beacause на строги обичај инспекција
Забелешка : ако немате доволно време да чекате ,ве молиме да се направи нут се купи.
Галерија заврши пакување, покриени со пластична слоеви, валани со тешко заштита када внатре и безбедно меур кеси надвор
Превозот :
Кога пакетот се испрати ,ќе cansee на следење на број на вашата Ali Express. Detail /Рамка : без рамка ,само платно
ако ви треба рамка за бесење,ве Молиме контактирајте со Нас, Ние Обезбеди Сопствен Servise
5.
ДОБРЕДОЈДОВТЕ ДРАГ ПРИЈАТЕЛ
Од сликите се 100% Рака-насликани и рафинирани нови платно маслото од страна на Вешти уметници не се печати или постер
24x36inch=60x90cm
1.
Пишете ни ако имате било какви прашања. Сликата Големина (1inch=2.
Плаќање :
Ние прифаќаме Alipay тука
Сите големи кредитни картички се accpted преку secure уплатата EACROW
Повратни информации & detail продавачот Оценка :
Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни купувачот и пријатен шопинг со нас ,ако сте задоволни,ве молиме оставете ни
позитивни повратни информации и 5scores.

Големина (Инчен):
24x36
боја:
Повеќе
Предмети:
Слика Слика
Бренд Име:
BEWEHI
Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Медиум:
Масло
Број На Модел На:
C60X90cm739
оригиналниот:
Yes
Стил:
Realist
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Calligraphy и сликање Големина:
C60X90cm 739
Тип:
Handpainted
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Обликот:
правоаголник

Најдобри понуди..