• Намалена цена
  • Неодамнешно
Современото уметничко Лизгање Зимски Спортови Ѕид Налепници Дома Switch Decals 5WS0952
zoom_in

Современото уметничко Лизгање Зимски Спортови Ѕид Налепници Дома Switch Decals 5WS0952

DEN 34.00 57.12

Количина на стоки
check Тековен

ако не се внимателно налепници во прилог на погрешна позиција, може да се користат нож за парче ѕидот агол подигна надвор, повторно паста, нормално овој производ може да се користи постојано, така што нема да абење;
5.Нормално.
-Ние веруваме дека може да произведе позитивно исход на секоја ситуација и ќе работат напорно за да заработите вашата пофалба.Ние не може да се контролира превозот време. Ако предмети сте примиле е дефектен, ве молиме да не информирате во рок од 7 дена по приемот на објектот, ние ќе го замени уште еден нов или да се вратат ако акции надвор (испорака на плаќање не се враќа)
-Ако имате било какви проблеми или проблеми што со својата цел или производи, ве молиме порака нас и ни дава шанса да им помогне пред да ја напушти која и повратни информации. на некои повеќе големи модел спроведен, срамнети со земја може да биде малку меурчиња се појави, тогаш можете да го користите картичка гребење стружење да се отстрани воздушни меурчиња со игла ќе пробивајте или мал меур ниво може да биде, нема да влијае на севкупниот ефект на pasting;
3.купувачот може да ја прими објект во 20-30 работни дена по плаќање направи (исклучени во сабота, недела и државни празници). Ви благодариме за шопинг.
3 ние брод во светот преку Кина пост воздухопловната.
2 Точка ќе биде предаден во рок од 1 работен дена(исклучени во сабота, недела и државни празници), по целосната уплата.
Услови за користење :
1.
Враќање :
Сите наши производи се проверува и пакувани во добра состојба. Ако постои било каков проблем или прашања во врска со објектот или превозот, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе се обидеме најдобро да се реши тоа за вас. ако ставете влажни ѕидови, стареењето, или само четка боја, лепак, може да предизвика налепници исклучува автоматски, или може да предизвика пилинг ѕидови, може да се користи фен за коса топол воздух за сушење наслика на ѕидот или да се биде сам за некое време по стап, но ефектот може да се разликуваат, па ве молиме нашите клиенти изберете паста позиција;
4.

Шема:
Авион Ѕид Налепница
Бренд Име:
YOJA
Сценарија:
Префрлете
Класификација:
За Ѕид
Тема:
Портрет
Број На Модел На:
5WS0952
Стил:
Американски Стил
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Винил
боја:
Црна

Најдобри понуди..