• Намалена цена
  • Неодамнешно
Жените'f Кат Остварување Превртено Винил Ѕид Налепница Switch Decal 5WS0984
zoom_in

Жените'f Кат Остварување Превртено Винил Ѕид Налепница Switch Decal 5WS0984

DEN 28.00 47.52

Количина на стоки
check Тековен


2 Точка ќе биде предаден во рок од 1 работен дена(исклучени во сабота, недела и државни празници), по целосната уплата.
4 Ако не се добие производи по истекот на 30 дена од денот на плаќањето,ве молиме контактирајте со нас.тоа зависи од временските услови.
Услови за користење :
1.
Повратни информации :
Позитивна повратна информација е добредојдена.
Враќање :
Сите наши производи се проверува и пакувани во добра состојба. на некои повеќе големи модел спроведен, срамнети со земја може да биде малку меурчиња се појави, тогаш можете да го користите картичка гребење стружење да се отстрани воздушни меурчиња со игла ќе пробивајте или мал меур ниво може да биде, нема да влијае на севкупниот ефект на pasting;
3.ставете пред најдобро со чиста крпа да ја избрише секоја солза од дрво, тоа е лесно да се залепи, па дури и подобро;
2.летови и вашата локација и сл. Ако постои било каков проблем или прашања во врска со објектот или превозот, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе се обидеме најдобро да се реши тоа за вас. Ако предмети сте примиле е дефектен, ве молиме да не информирате во рок од 7 дена по приемот на објектот, ние ќе го замени уште еден нов или да се вратат ако акции надвор (испорака на плаќање не се враќа)
-Ако имате било какви проблеми или проблеми што со својата цел или производи, ве молиме порака нас и ни дава шанса да им помогне пред да ја напушти која и повратни информации. Бидете сигурни дека вашата исплата адреса е точна. ако ставете влажни ѕидови, стареењето, или само четка боја, лепак, може да предизвика налепници исклучува автоматски, или може да предизвика пилинг ѕидови, може да се користи фен за коса топол воздух за сушење наслика на ѕидот или да се биде сам за некое време по стап, но ефектот може да се разликуваат, па ве молиме нашите клиенти изберете паста позиција;
4. Ви благодариме за шопинг.

Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Европа
Број На Модел На:
5WS0984
Бренд Име:
YOJA
Сценарија:
Префрлете
Класификација:
За Ѕид
Тема:
Портрет
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Винил
боја:
Црна

Најдобри понуди..