• Намалена цена
  • Неодамнешно
100mm Сина FengShui Стакло Кристална Топка Сфера Магија Азија Кварц со База Табела Оркестарот Магија Реквизити Топката Дома Декорација
zoom_in

100mm Сина FengShui Стакло Кристална Топка Сфера Магија Азија Кварц со База Табела Оркестарот Магија Реквизити

DEN 1983.00 2332.80

Количина на стоки
check Тековен

Werestrong тим да понуди висок квалитет на производите и одлична услуга; ние продаваме нашите производи во целиот свет со побрза испорака и совесни за пакување. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор!
Нашите кристал storeis на веледрогерија, специјализирана во производство и продажба на видови на K9 кристали Занаети лустерот делови.100mm Сина Feng Shui Стакло Кристална Топка Сфера Магија Азија Кварц со База Табела Оркестарот Магија Реквизити Топката Дома Декорација Име : Кристална Топка Боја : Сина Материјал : Висок Borosilicate Стаклена Топка Големина : 100mm Тип : Настан & Партија Прибор,Други Празнична & Партија Резерви 1) Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние recommond можете да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,Moneybookers,Виза,Мастеркард,Western union итн. ние им даде на најниската цена на CPAM(Кина Пост Воздух Mail),EMS,DHL,UPS-от,FEDEX,ТНТ итн. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации.
3) Испорака откако ќе стигнат до пари
1)Чекори : Proforma фактура>T/T & L/C > Производство >превозот>услуга по продажбата
2) e-mail : ни порака за да се добие нашата е-мејл адреса,
1) препорачуваме стандардниот превозот метод наведени на страницата
Но, исто така, можете да изберете побрзо превозот метод,и превозот цена ќе се додаде. Ви посакувам добар шопинг тука и да имаат убаво. Добредојден за да ги видите нашите производи преку нашата продавница, таму ќе биде многу работи кои може да се допаѓа.
2) Ако ви треба да се користи "други" плаќање ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака. 3) Пакет ќе бидат испратени во 2~5 дена, некои предмети треба повеќе време да се произведуваат,pls се разбере и да се обиде да го научат тоа од нас! Задоволството на клиентите е многу важно за нас.

Големина:
100mm
Тема:
Маскота
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
TZ
Стил:
Фенг Шуи
Материјал:
Кристално
Име:
кристална топка
Место на Потекло:
Zhejing,Кина(копно)
Повод:
Декоративни
is_customized:
Yes
Стил:
Фенг Шуи топката/Магијата топка
Големина:
100mm
боја:
Сина

Најдобри понуди..