• Намалена цена
  • Неодамнешно
2 тигри Животинско Апстракт маслото Цртање уметност Спреј Формулиран Платно акција минијатурни ѕид шамија железо handmade46090584
zoom_in

2 тигри Животинско Апстракт маслото Цртање уметност Спреј Формулиран Платно акција минијатурни ѕид шамија железо

DEN 420.00 778.08

Количина на стоки
check Тековен

КУПУВАЧОТ ГЛАСИ : Пакување со ролери,сликата не е рачно изработени,тоа е отпечатен од страна на машини.Не врамено.

Големина (Инчен):
13x8, 19x12, 25x16, 32x20, 38x24
Бренд Име:
ју донг џин
Рамка:
No
Техника:
Спреј Сликарство
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Животните
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Платно Printings
Стил:
Апстракт
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
46090584

Најдобри понуди..