• Неодамнешно
10pcs Kawaii 3D Плоштад Торта Смола Минијатурни Храна Уметност Flatback Cabochon DIY Декоративен Занает Scrapbooking,14mm
zoom_in

10pcs Kawaii 3D Плоштад Торта Смола Минијатурни Храна Уметност Flatback Cabochon DIY Декоративен Занает Scrapbooking,14mm

DEN 96.00

Количина на стоки
check Тековен

Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.
Здраво на сите мои пријатели!
Се надевам дека ќе имаат сладок шопинг време во нашата продавница. ако имате било каков проблем pls не двоумете се да контактирате со нас . Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Нашата цел е задоволството на клиентите!
6. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.
2) Ако не може да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Материјал : смола
Големина : 14mm
Боја : Како на сл
Количина : 10pcs/многу
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.

Материјал:
Смола
Стил:
Пастирски
Бренд Име:
Ywbeads
Тема:
Љубов

Најдобри понуди..