• Намалена цена
  • Неодамнешно
прекрасна спиење мачка модел 24x20cm,полиетиленски& вистински furs занаетите Фигурини&Минијатури декорација играчка подарок a2951
zoom_in

прекрасна спиење мачка модел 24x20cm,полиетиленски& вистински furs занаетите Фигурини&Минијатури декорација

DEN 1604.00 1908.96

Количина на стоки
check Тековен


ви благодариме за вашата посета на нашата продавница , мора да биде неверојатно ако се дружите во нашата продавница.
имаме многу различни серии на играчки , и ние мора да понуди најдобра цена и со најдобар квалитет.
ако ви се допаѓа други играчки, можете да пребарувате по себе од нашата продавница, или можете да контактирате со нас слободно, ние може да ви испрати линковите без оглед на вашите сакате , ви благодариме за вашата посета на нашата продавница.
http : //www.aliexpress.com/store/1846273
ако купите големо, можете да контактирате со нас слободно, ние може да ви понуди најдобри трговија на големо цена, или ако сакате посебни customed изработени играчки, ние може да ви помогне производ добро.
Материјал : внатрешната структура смола мувла надвор структура furs вистински објект слики во прилог , се следниве :

Тема:
Животните
Стил:
Вештачки
Материјал:
Пластични

Најдобри понуди..