• Намалена цена
  • Неодамнешно
Добредојдовте Decal Дома Декор Вратата Налепница Водоотпорен Ѕид Налепници Дома Декор Дневна Соба A2221
zoom_in

Добредојдовте Decal Дома Декор Вратата Налепница Водоотпорен Ѕид Налепници Дома Декор Дневна Соба A2221

DEN 77.00 129.12

Количина на стоки
check Тековен

купувачот може да ја прими објект во 20-30 работни дена по плаќање направи (исклучени во сабота, недела и државни празници).Ние не може да се контролира превозот време.летови и вашата локација и сл.ние може да реконструкција или повторно да ја прати.
Враќање :
Сите наши производи се проверува и пакувани во добра состојба.
Повратни информации :
Позитивна повратна информација е добредојдена. на некои повеќе големи модел спроведен, срамнети со земја може да биде малку меурчиња се појави, тогаш можете да го користите картичка гребење стружење да се отстрани воздушни меурчиња со игла ќе пробивајте или мал меур ниво може да биде, нема да влијае на севкупниот ефект на pasting;
3. ако ставете влажни ѕидови, стареењето, или само четка боја, лепак, може да предизвика налепници исклучува автоматски, или може да предизвика пилинг ѕидови, може да се користи фен за коса топол воздух за сушење наслика на ѕидот или да се биде сам за некое време по стап, но ефектот може да се разликуваат, па ве молиме нашите клиенти изберете паста позиција;
4. ако сте во прилог на површината на стакло или керамички плочки, бидејќи материјалот е релативно мазна.тоа зависи од временските услови.
2 Точка ќе биде предаден во рок од 1 работен дена(исклучени во сабота, недела и државни празници), по целосната уплата.Нормално.3 CM
Превозот :
1 Нашите почнувајќи адреса е Кина.
3 ние брод во светот преку Кина пост воздухопловната.
Добредојдовте Decal Дома Декор Вратата Налепница Водоотпорен Ѕид Налепници Дома Декор Дневна Соба A2221
Големина : 25*17.ставете пред најдобро со чиста крпа да ја избрише секоја солза од дрво, тоа е лесно да се залепи, па дури и подобро;
2.
-Ние веруваме дека може да произведе позитивно исход на секоја ситуација и ќе работат напорно за да заработите вашата пофалба. ако не се внимателно налепници во прилог на погрешна позиција, може да се користат нож за парче ѕидот агол подигна надвор, повторно паста, нормално овој производ може да се користи постојано, така што нема да абење;
5.

Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Европа
Број На Модел На:
A2221
Бренд Име:
YOJA
Класификација:
За Ѕид
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Знаци
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Винил
боја:
Црна
Големина:
25*17.3CM

Најдобри понуди..