• Намалена цена
  • Неодамнешно
Уживајте Во Малите Нешта Охрабрување На Ѕид Налепница Убави Зборови Ѕид Decals Дома Декор Дневна Соба И Спална Соба Декорација
zoom_in

Уживајте Во Малите Нешта Охрабрување На Ѕид Налепница Убави Зборови Ѕид Decals Дома Декор Дневна Соба И Спална

DEN 237.00 431.52

Количина на стоки
check Тековен


Производот се Покаже и Детали

боја:
Црна, Сина, Сива, Зелена, Розова, Виолетова, Црвена, Бела, Жолта, Кафе, Кафена, Портокалова
Големина:
98cmx42cm M, 58cmx24cm S, 137cmx58cm L
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Број На Модел На:
B057
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Прозорец Налепници,Мебел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Бренд Име:
ZOOYOO
Тема:
Знаци
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Винил
Ѕидот Налепница Објект:
Уживајте Во Малите Нешта Охрабрување На Ѕид Налепница
Производ големина:
L,M,S
Ѕидот Оркестарот Пакување:
Транспарентен OPP
Дело Трансфер Филм:
Yes
Стил:
Знаци
Е Прилагодена:
Yes
diy налепница:
Отстранлив мода ѕид оркестарот
Примена:
Дневната Соба / Спалната соба / Канцеларија / Дете Соба и сл.
ОЕМ:
Yes
Функција:
Висок квалитет,еко-пријателски

Најдобри понуди..