• Намалена цена
  • Неодамнешно
цртан херој бетмен ѕид decals за деца соби спална соба оркестарот 3d ефект прозорец ѕид налепници пвц постери diy mural уметност момче е подарок
zoom_in

цртан херој бетмен ѕид decals за деца соби спална соба оркестарот 3d ефект прозорец ѕид налепници пвц постери

DEN 127.00 162.24

Количина на стоки
check Тековен

(емс 10 -20 дена)
3.но, не е отворен спор без cotact. ве молиме бидете сигурни дека ќе имаат напиша полно име / целосната адреса / правилниот пост код и телефонски бр.
ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да се враќаат или отворање спор против нас. сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба,или ќе одбие да направи реконструкција. ако не се примени парцели во нормално време,pls контактирајте со нас за проверка. кина пост воздух mail : нормално трае од 15 - 90 работни денови да wordwide.
купувачот е одговорен за сите трошоци настануваат во процесот на враќање.
експрес : 5-10 дена. ако има било какви проблеми со нашиот производ,можете да побарате враќање или враќање во 7days по примањето на предметите. и производ големина не се еднакви конечната големина на ѕидот.
ве молиме имајте во предвид големината имаат мала грешка опсег.
превозот терминот s
1.
(ве молиме имајте во предвид дека "продавачот за испорака метод" не може да се следи,ве молиме изберете кина пост воздух mail)
epacket : 10-30 дена .
повратни информации
ако вашиот задоволни нашите производи,ве молиме да ни даде на сите пет-ѕвезда повратни информации.
значи вашиот парцели можеби одложен неколку дена или изгубени,се надевам дека може да почека повеќе од 60days или 90days.
ви благодариме за вашиот љубезно разбирање и трпение
наплата & се враќа & испраќање
1.за било какви прашања pls контактирајте со нас веднаш
имаат убав ден,ви благодариме. acording на Aliexpress правила :
ако не го добијат тоа по што ние испрати 60 дена(Бразил / Русија / Аргентина се 90days ),ние ќе рефундирање на пари за вас веднаш.
но, постојат многу неконтролирани фактори за меѓународна шпедиција,како на пример,природата катастрофа / празници / пост strik / војната итн.
Производ Show & Големина На & Детали
пакет содржи : 1 ѕидот налепница.купувачот има одговорност за плаќање на царина,повеќе даночни прашања,pls контактирајте го вашиот земјата на царинските или продавачот.

Шема:
Авион Ѕид Налепница
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Мебел Налепници
Стил:
Цртан филм
Сценарија:
Ѕид
Број На Модел На:
ZYPA-14125-N Ѕид Винил Налепници Decals Уметност
Бренд Име:
ZOOYOO
Тема:
Шема
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
ПВЦ
Доби Производ големина(cm*cm):
50*70/60*90Approximately
конечната големина на ѕидот (cm*cm):
само за вашиот референца.ве молиме diy
боја:
Multicolor Ѕид Оркестарот
Содржина:
цртан херој бетмен
квалитет:
водоотпорен сончање не-токсични средина заштитени
Декор:
Дневна соба, спална соба студија соба канцеларија соба и сл.
каде да се обратат:
Мазна и чиста ѕид од стакло, дрво, метал итн.
Само лепак:
Yes
Технологија:
3-та генерација печатени пвц ѕид налепница

Најдобри понуди..