• Неодамнешно
Апстракт 5 панели на вино стакло withfruit слики за домашна Декорација уметност платно ѕид слики топла продажба бесплатен превозот
zoom_in

Апстракт 5 панели на вино стакло withfruit слики за домашна Декорација уметност платно ѕид слики топла продажба

DEN 1176.00

Количина на стоки
check Тековен


Големина (Инчен):
8X12, 12x12
боја:
Повеќе
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Обликот:
Нередовните
Број На Модел На:
1
Бренд Име:
OKHOTCN
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Предмети:
Уште живот
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Мулти-слика Комбинација

Најдобри понуди..