• Намалена цена
  • Неодамнешно
Вистинско Дрво Ѕид Самурајски Меч Катана Wakizashi Носителот Заградата Стои Закачалка
zoom_in

Вистинско Дрво Ѕид Самурајски Меч Катана Wakizashi Носителот Заградата Стои Закачалка

DEN 949.00 1104.00

Количина на стоки
check Тековен


Информации За Производот
Најдобро одговара на секој меч,го назад држачот има две дупки, да се поддржуваат;
Материјал : Вистинско Дрво.
Големина : 29cm * 34cm (11.42 во * 13.4 во)
Три слој
Пакет Содржина :
1x Sword Носителот

Материјал:
Дрво
Тема:
Маскота
Стил:
Модерна

Најдобри понуди..