• Намалена цена
  • Неодамнешно
Се прилагодите 3Д Ласерски Кристал Слика Врежани Копче Синџир За Personallized Подароци(Стандардно Сини Led Светло) CK001
zoom_in

Се прилагодите 3Д Ласерски Кристал Слика Врежани Копче Синџир За Personallized Подароци(Стандардно Сини Led

DEN 614.00 614.40

Количина на стоки
check Тековен


Кристал Keychain , Промотивни Keychain , Метал Keychain , Копче Синџир, Предводена Keyring, Промоција LED Кристал Keychain
Функција :
(1) на Овој модерен кристал LED keychain е направен од врвот одделение k9 кристал блок ,високо полирани ,да се заврши рачно изработени ,многу таписерии и убаво .
(2)Големина : led кристал keychain мерка H 30 X W20 X D15mm, таа тежина околу 28 г . Ако вашите квантитет може да достигне 500 единици ,ние може да ласерски engrave вашиот бизнис на логото во блок и сите други големина се avilable .
(3) користење на Логото : Според вашите барања, ние може да lase вашиот слика во 3 D гравирање внатрешноста на Кристал или лого на Кристалната површина. ве молиме да ни ги испратите вашите pcture која сакате да ласерски внатрешноста на кристал.
(4) )Многу висока рефракција и осветленост LED кристал keychain . FGB трепкачко светло кристал, светла трепкачко светло кристал keychain
(5) за Апликација : За сувенири, валентин ден подарок, commerical промоција, подарок, бизнис подарок, како на мало. Или трговија на големо и сл.
(6) Пакување : Секој единици е преполна со извоз подарок кутија ,која се направи таков кристал keychina многу луксуз , и на тој начин овој вид кристал keychain е многу добра да биде како подарок .

боја:
Сино осветлување, Шарени светилки
Бренд Име:
Yakri
Стил:
Модерна
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
CK001
Тип:
слика рамка
со слика картичка:
No
Обликот:
правоаголник
Големина:
30x20x15mm
Тежина:
28g
LED светла боја:
Сина, Пурпурна, Црвено и Бело се Avaiable
Is_customized :
Yes
Пакување:
сина подарок кутија

Најдобри понуди..