• Намалена цена
  • Неодамнешно
2 боја мулти пак Ѕвезди Ѕид Налепници Дома декорација додатоци Детска Соба Ѕид Decal DIY бебе DIY bedroom Оркестарот poaster WA-2
zoom_in

2 боја мулти пак Ѕвезди Ѕид Налепници Дома декорација додатоци Детска Соба Ѕид Decal DIY бебе DIY bedroom Оркестарот

DEN 432.00 575.04

Количина на стоки
check Тековен

Производ Inforamtion : Број : WA-2 Size : 6x5.8cm секоја ѕвезда 80 компјутери во лист
Материјал : Не-токсични ,еколошки ПВЦ
Пакување : 1 парче decal+ 1pieces трансфер на хартија
Карактеристики :
1. Договор за декорација одговараат за било чиста мазна ѕидни плочки, windows, метал,плакар, пластични
2. Лесен за употреба и отстранување
3. Модерен дизајн и висок квалитет
4. Издржливи, перат и изрибан (мека четка).
Ако сакате сопствени бои ,ве Молиме, изберете 2 бојата на вашиот decal од подолу
боја шема
~~~ Можете да го направите со испраќање на нас или порака
со оставање на Белешка со продавачот за време на работа

боја:
прилагодено боја
Големина:
6cmx80pcs
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Модерна
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,Кат Налепници,За Плочка,Прозорец Налепници,За Фрижидер
Сценарија:
Ѕид
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Број На Модел На:
WA-2
Тема:
Шема

Најдобри понуди..