• Намалена цена
  • Неодамнешно
Декоративни Отстранлив Дрво Birdcage Ѕид Налепници Mural Уметност Decal за Дома Налепница Спалната соба Decals adesivo де parede Stikers
zoom_in

Декоративни Отстранлив Дрво Birdcage Ѕид Налепници Mural Уметност Decal за Дома Налепница Спалната соба Decals

DEN 199.00 239.52

Количина на стоки
check Тековен


Birdcage Птици Отстранлив Дрво Винил Ѕид Налепници Mural Уметност Decal за Дома Налепница Спалната соба Decals adesivo де parede Stikers

боја:
Повеќе
Бренд Име:
БОЈА CASA
Стил:
Модерна
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
LA6041
Тема:
Растенијата
Сценарија:
Ѕид
Материјал:
ПВЦ
Пакување:
Транспарентен OPP
Производ Големина:
60*90cm
Карактеристики:
Издржливи, Притисок Отпор
is_customized:
yes

Најдобри понуди..