• Неодамнешно
Отстранлив Цвеќиња Stikers Розова Праска Дома Декорација Ѕид Налепници Дневна Соба И Спалната Соба На Семејството Ѕид Decal
zoom_in

Отстранлив Цвеќиња Stikers Розова Праска Дома Декорација Ѕид Налепници Дневна Соба И Спалната Соба На Семејството

DEN 239.52

Количина на стоки
check Тековен


Романтични Розова Цвет Цвет Проголта Спалната соба на ТВ Софа во Позадина Ѕид Decal Уметност DIY Ѕид Налепница Дома Декор Постер mural

боја:
Повеќе
Бренд Име:
БОЈА CASA
Стил:
Модерна
Класификација:
За Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
LA6030
Тема:
Шема
Сценарија:
Ѕид
Материјал:
ПВЦ
Пакување:
Транспарентен OPP
Производ Големина:
60*90cm
Карактеристики:
Издржливи, Притисок Отпор
is_customized:
yes
Соба:
дневна соба

Најдобри понуди..