• Намалена цена
  • Неодамнешно
Топла Продажба Модни Кругови 3D Модерна Огледало Ѕиден Часовник Часовници Налепница Decal Дома, DIY Оркестарот Нови Пристигнување 5076
zoom_in

Топла Продажба Модни Кругови 3D Модерна Огледало Ѕиден Часовник Часовници Налепница Decal Дома, DIY Оркестарот

DEN 174.00 248.64

Количина на стоки
check Тековен


Decals можат да се применат на сите мазни површини. Е производ исто како и фотографии?
Да, сите фотографии се реални.
Испорака :
Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Која големина може да се вклопи во мене?
Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура.
Соодветно Место : Дневна соба, детска соба, трпезарија, кујна, канцеларија, бања, отворено.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
Пакет содржи : 1 x часовник налепници + 1 ѕиден часовник (БЕЗ батерија). Можете да ја прогласи пониска вредност?
Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери).
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат.
Не се токсични и безбедноста на децата.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.
Употреба : За подароци и занаети,деловни подароци,одмор подароци,промоција подароци,домашна декорација. Можете да го дизајн на поинаква форма од себе.
Ѕидниот часовник е 3 D ефект,многу модата и модерна здив. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ).
Модни Кругови 3 D Модерна Огледало Frameless Ѕиден Часовник Часовници Налепница Decal Дома, DIY Оркестарот
Карактеристики :
Сосема нов и висок квалитет.

Стил:
Модерна
Класификација:
За Ѕид
Шема:
Огледало Површина Ѕид Налепница
Спецификација:
Multi-piece Package
Број На Модел На:
часовникот налепници
Материјал:
Акрилик
Тема:
Шема
Сценарија:
Ѕид
Бренд Име:
ZOOYOO

Најдобри понуди..