• Намалена цена
  • Неодамнешно
мулти Парче Платно Ѕид Уметност На бојадисана Заеднички Frameless Слики Мода Брак Ѕид ги Красат Нерегуларни Спреј Слика
zoom_in

мулти Парче Платно Ѕид Уметност На бојадисана Заеднички Frameless Слики Мода Брак Ѕид ги Красат Нерегуларни

DEN 329.00 576.48

Количина на стоки
check Тековен


Големина (Инчен):
20X30CM 20X40 20X50, 40X60CMX1PC, 40X80CMX3PCS, 30X40CM 30X60 30X80, 30X50CMX1PC, 30X60CMX3PCS
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Обликот:
Нередовните
Број На Модел На:
2
Бренд Име:
OKHOTCN
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Предмети:
Пејзаж

Најдобри понуди..