• Намалена цена
  • Неодамнешно
Рачно изработени Ѕид Уметност Декоративни Модерна Апстракт Нов Стил на Сликање за Дневна Соба Рака Сива Насликани Маслото на Платно
zoom_in

Рачно изработени Ѕид Уметност Декоративни Модерна Апстракт Нов Стил на Сликање за Дневна Соба Рака Сива

DEN 2188.00 4128.00

Количина на стоки
check Тековен

Ако не добијат парцели пред цел затворени,контактирајте ме, јас ќе се прошири време, до што дојде
парцели
2.Ве молиме потврдете го цената и други детали со нас пред да се направи исплата.Производ кој е оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.
Тоа е ефектот на табелата со рамка за повикување само.
Answer : ___________________________ NOTE :
1. ние само ја испратите сликата без рамка за заштеда на превозот цена.
Плаќање
1. Како светлосни ефекти, бојата на објекти можеби малку различен од слики .По добивањето на пакетот, ние ви вратат imediately.Предмети се испраќаат само по плаќање е потврдено.Вашето задоволство е нашата мотивација.Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветен пакет. ние поддршка Epack,EMS,DHL,TNT, како и Кина пост воздух mail за превозот методи. Тип : Оваа ставка е 100% Рака-насликани на Платно Продавачот Забелешка : Ако ви треба други големина,ве молиме оставете порака до мене
Рачно изработени Маслото Детали Ставка Име на Пејзаж Маслото На Платно Metarial Висок Квалитет на Платно И Масло Стил 100% Рака Насликани Големина Прилагодено Превозот Бесплатен Превозот (во некои земји) Рамка БЕЗ Рамка Пакување Навива ОЕМ Достапни PS : Ние го поздравуваме вашиот измената . Со лл масла ,нашиот сликар треба неколку дена за да се заврши тоа.Ако пакетот е оштетен кога ќе ја добијат, ве молиме да одбие да го потпише.Точно & детални превозот адреса треба да се прикажува кога ќе го стави на ред.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1. Па ве молиме да ни остави позитивни повратни информации и да ни даде 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.Ако примите парцели скршени или не се добри,да ме контактирате, ние ќе се најде добар начин за да се
се реши проблемот
Повратни информации
1. Ве молиме ни e-mail пред вашите негативни или неутрални повратни информации или спор на сајтот, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот побрзо да се направи сте задоволни со бизнисот.

Големина (Инчен):
60x60cm, 70x70cm, 80x80cm, 90x90cm, 100x100cm
Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Поддршка База:
Платно
Стил:
Апстракт
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
Плоштад
Медиум:
Масло
Број На Модел На:
01029
Предмети:
Пејзаж
Бренд Име:
Huang Уметност
Место на Origial:
Guangdong, Кина (Копно)
Примена:
Дома декорација
Стил:
Realist
Promoiton:
Бесплатен Превозот За Продаваат Евтини, На Големо И Убава Масла
Ознака На Производот:
Ѕид Уметност Дома Декорација Дома Декор Декоративна Уметност
is_customized:
Yes
Тип:
Handpainted
Предмет:
Слика Слика
Поддршка База:
Платно
Рамка:
Формулиран

Најдобри понуди..