• Намалена цена
  • Неодамнешно
Најгласен Поборник Decal Винил Дома Декор Цитат Switch Налепница Персоналните Спалната Соба Ѕид Налепници За Деца Соби A2096
zoom_in

Најгласен Поборник Decal Винил Дома Декор Цитат Switch Налепница Персоналните Спалната Соба Ѕид Налепници За

DEN 57.00 95.52

Количина на стоки
check Тековен

Бидете сигурни дека вашата исплата адреса е точна.летови и вашата локација и сл. Ако постои било каков проблем или прашања во врска со објектот или превозот, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе се обидеме најдобро да се реши тоа за вас.купувачот може да ја прими објект во 20-30 работни дена по плаќање направи (исклучени во сабота, недела и државни празници). ако ставете влажни ѕидови, стареењето, или само четка боја, лепак, може да предизвика налепници исклучува автоматски, или може да предизвика пилинг ѕидови, може да се користи фен за коса топол воздух за сушење наслика на ѕидот или да се биде сам за некое време по стап, но ефектот може да се разликуваат, па ве молиме нашите клиенти изберете паста позиција;
4.ние може да реконструкција или повторно да ја прати.ставете пред најдобро со чиста крпа да ја избрише секоја солза од дрво, тоа е лесно да се залепи, па дури и подобро;
2.
Повратни информации :
Позитивна повратна информација е добредојдена.Ние не може да се контролира превозот време.
Услови за користење :
1. ако сте во прилог на површината на стакло или керамички плочки, бидејќи материјалот е релативно мазна.
3 ние брод во светот преку Кина пост воздухопловната. Ако предмети сте примиле е дефектен, ве молиме да не информирате во рок од 7 дена по приемот на објектот, ние ќе го замени уште еден нов или да се вратат ако акции надвор (испорака на плаќање не се враќа)
-Ако имате било какви проблеми или проблеми што со својата цел или производи, ве молиме порака нас и ни дава шанса да им помогне пред да ја напушти која и повратни информации.
4 Ако не се добие производи по истекот на 30 дена од денот на плаќањето,ве молиме контактирајте со нас. DIY серија на производ изгледот големина е блиску, можете да играте неограничена креативност, слободен комбинација и уредување на облик и положба, може да се првите модели се сече со ножици, исечете време да се обрне внимание да не се сечат за да шема дизајн, по првиот принцип на изгледот, и да се создаде уникатен и креативен простор.

боја:
Црна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Европа
Бренд Име:
YOJA
Сценарија:
Префрлете
Класификација:
За Ѕид
Тема:
Портрет
Број На Модел На:
A2096
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Винил
боја:
Црна

Најдобри понуди..