• Намалена цена
  • Неодамнешно
PINJEAS Божиќ Украси Ѕидот 2cm Волна Почувствува Топки Шарени Роденден Оркестарот Деца Соба DIY Гарланд, Расадник,Банер
zoom_in

PINJEAS Божиќ Украси Ѕидот 2cm Волна Почувствува Топки Шарени Роденден Оркестарот Деца Соба DIY Гарланд, Расадник,Банер

DEN 626.00 687.84

Количина на стоки
check Тековен


Оваа гарланд е совршен за вашиот дом/градина/свадбена/дете соба/ѕидот декорација итн. Детали : Материјал : 100% Волна Количина : 50pcs Бои : Црна, Чеша Сива, Сива, Ледените Blue & Бело [Внимание : боја дефинитивно не како исто како и сликата,ако сакате да бидете сигурни,добредојдовте да контактирате со нас : )] String >

Стил:
Европа

Најдобри понуди..