• Намалена цена
  • Неодамнешно
Пад на превозот на големо Природен Кварц Тигар око кристал пушењето преносни Мини тутун Слободни пушењето цевка Бесплатен превозот X15
zoom_in

Пад на превозот на големо Природен Кварц Тигар око кристал пушењето преносни Мини тутун Слободни пушењето цевка

DEN 528.00 825.60

Количина на стоки
check Тековен


Пад на превозот на големо Природен Кварц Тигар око кристал пушењето преносни Мини тутун Слободни пушењето цевка Бесплатен превозот X15
Основни Детали : тежина : околу 100g димензии : должина : 85-110mm; широк : 25-35mm Во/]tention : Големина може да биде мала неточноста поради различни количества на производи, или рака мерење, ви благодариме за разбирањето!

Тема:
самовила
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
RongDe Накит
Стил:
Фенг Шуи
Материјал:
Кристал, природата кристално
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)
Број На Модел На:
YD-009
Тип На Производ:
пушењето цевка
Техника:
Врежан
Употреба:
Здрава пушењето
Тема:
пушењето цевка
боја:
шарени
дизајн:
Кориснички Работи на располагање
Пакување:
Меур хартија внатре и тешко брановидни кутија или дрвени случај надвор

Најдобри понуди..