• Намалена цена
  • Неодамнешно
Креативни Дома Декор Ѕид Налепници Диносаурус Фосилни Скелет Украси Јура Парк Диносаурус Дневна Соба Винил Muursticer D506
zoom_in

Креативни Дома Декор Ѕид Налепници Диносаурус Фосилни Скелет Украси Јура Парк Диносаурус Дневна Соба Винил

DEN 449.00 641.76

Количина на стоки
check Тековен


Заврши димензии : Ширина x Висока Големи : 57x86cm(22.5x33.8 во) Defaut Боја : Црна
Материјал :
Се Прилагодите Боја :
Ако ви се допаѓа бојата други бои, ве молиме изберете од боја шема и ни остави боја број.На пример : боја 1#.
Се Прилагодите Големина На :
Ако ви треба други големина, ве молиме ни e-mail, ние ќе ви го персонализирате линк .

боја:
Сина, Сива, Зелена, Розова, Виолетова, Црвена, Бела, Жолта, Темноцрвена, Морнарско Сина, Небото Сино
Големина:
57x86cm
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Тема:
Животните
Стил:
Креативните
Класификација:
Кат Налепници,За Ѕид,За Плочка,Прозорец Налепници,Мебел Налепници
Бренд Име:
ROWNOCEAN
Сценарија:
Ѕид
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
Ѕидот Налепници
Материјал:
Винил
боја:
Може да се прилагоди
Од:
Yiwu.CN
is_customized:
Yes
Карактеристики:
Заштита на животната средина, водоотпорен, отстранлив
Заврши големина:
57x86cm(22.5x33.8 in)

Најдобри понуди..