• Намалена цена
  • Неодамнешно
Топла продажба 1pcs вештачко дрво, дрвени бели букви азбука свадба, роденден декорација дома декорација на подарок,Бесплатен превозот.
zoom_in

Топла продажба 1pcs вештачко дрво, дрвени бели букви азбука свадба, роденден декорација дома декорација на

DEN 947.00 1007.04

Количина на стоки
check Тековен

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Може да се применат тарифи ако испораката е одбиено и испрати назад до нашата Канцеларија. Ние обично знак на стоки, како media player/компјутер додаток(ПОДАРОК/ПРИМЕРОК) на комерцијална фактура и ние се обидува да им помогне да се намали или избегне било GST или V.Ние брод вашата нарачка во рок од 1-2 дена по расчисти исплата.Ако не примите објект по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши испорака проблем. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! 1. Многу симпатична мини fleshy растенија, можат да бидат ставени во дневна соба, спална соба, перење, кујна, студија, заводот.Ние прифаќаме Alipay,Запад Унија,Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.5cm
Пакувањето на производот :
1pcs x дрвени букви
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме погледнете го опис на големина, а потоа го стави на ред, ви благодарам. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Купи со доверба (со исклучок на објектите оштетени и/или злоупотребени по приемот). Ве молиме да ни ме преку "Мои Пораки" или "Пошта" ако имате било какви прашања во врска со нашите огласи или купувањето
.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. А Т или други Увозни даноци, но ние не може да гарантира нема даночни давачки, како што е, зависи од вашата Земја?s Увоз Политика. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, сеуште го испрати назад кон нас, ние ќе ви испратиме замена по добивањето на неисправни објект.100% сосема нов и висок квалитет. Ви благодариме.Во повеќето пати објектот ќе стигне до најголемиот број на земји во рок од 8 до 15 работни дена.Што Може слободно да се комбинира со can англиски зборови, креативни полна, едноставна и цврста изглед. Цената што ја платиле за објектот исклучува било царина.

Бренд Име:
Halojaju
Материјал:
Дрво
Стил:
Модерна
Тема:
писма
Производот Категорија:
Дома Декор
Стил:
свадба декорација
Употреба:
дрво декорација
Големина:
23cmx22cmx2.5cm
Функција:
партија материјали
Тип:
DIY
Име:
stencils за ѕидови
Производот:
Дома декорација додатоци
Наслов:
дрвени букви
сегашното име:
letras decorativas

Најдобри понуди..