• Намалена цена
  • Неодамнешно
45x200cm Водоотпорен Мозаик Алуминиумска Фолија Само-adhensive Анти Масло Кујна Позадина Отпорност на Топлина Ѕид Налепница DIY Дома Декор
zoom_in

45x200cm Водоотпорен Мозаик Алуминиумска Фолија Само-adhensive Анти Масло Кујна Позадина Отпорност на Топлина

DEN 159.00 214.56

Количина на стоки
check Тековен

2) Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). 5) На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за нашиот референца само. За Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет 5 ЅВЕЗДИ, и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Позитивни Повратни информации е многу важна за нас. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 3) Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА WINNINNG ПОНУДАТА ИЗНОС освен превозот цена, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрален или негативен фидбек. Ако овој објект е во ваша сопственост над 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Вашата цел адреси МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Ако ви се допаѓа нашите производи ,ве молиме да "Add to Wish List" или "Add to My Favourate Продавници" за долгорочни односи
Ние ќе испраќање вашиот пакет за време на processting време!
По вашиот објект пристигна, ние го ценат, ако може да се земе еден момент за да остави позитивна (5 ѕвезди) повратни информации за нашите производи и услуги? Тоа трае само момент, и тоа е одличен начин да им помогне на другите да купат како твое!
Ако сте незадоволни со било кој аспект од нашите производи или услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или спор ,па ние може да се обидете да го решите вашиот проблем . 2) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел број. (Освен некои земји и APO/FPO) 2) S&H НЕ се вклучени ДАВАЧКИ, купувачите ќе бидат одговорни за било каква локалните даноци или други увозни давачки.

Спецификација:
Single-piece Package
Тема:
Шема
Материјал:
Пластични
Censor Кодот:
no
Класификација:
За Ѕид
Број На Модел На:
5696
Сценарија:
Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Модерна
Материјал:
Алуминиум

Најдобри понуди..