• Намалена цена
  • Неодамнешно
Нордиските Стил Шума Платно Уметност Печати Сликарство Постер, Елени Ѕид Слики за Домашна Декорација, Ѕид Оркестарот BW001
zoom_in

Нордиските Стил Шума Платно Уметност Печати Сликарство Постер, Елени Ѕид Слики за Домашна Декорација, Ѕид Оркестарот

DEN 270.00 360.00

Количина на стоки
check Тековен


1.Ве молиме бидете сигурни дека вашата поштенска адреса, е точно! Нормално предмети ќе биде предаден во рок од 2 работни дена,по приемот на уплатата. Некои персоналните цел или промет на големо со цел може да потрае малку подолго време за негова обработка. 2.Предметите ќе бидат испратени од страна на Кина Пост Воздух Mail, која трае 20-30 дена за САД. 25-40 работни дена да Канада, Европа,Австралија. Поради царинење, на пакети испратени до Чиле, Бразил ќе потрае околу 30-60 дена. 3.Ако сакате да се биде што побрзо, ве молам Контактирајте Ме за ЕМС 7-15days)или DHL,UPS-от(5-7days). 4.Исто така,.пакетот може да го одложи кога во некои важни фестивал (на пример Пролетниот фестивал и Chrismas ден, Кинески Национален ден)или природни катастрофи(на пример вулканска експлозија, густа магла и така натаму). 5.За било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас.

Големина (Инчен):
20X25CM Без Рамка, 21X30CM Без Рамка, 28X36CM Без Рамка, 30X40CM Без Рамка, 30X42CM Без Рамка, 40X50CM Без Рамка, 50X70CM Без Рамка
Предмети:
Животните
Рамка на режимот:
Frameless Огледала
Рамка:
No
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Техника:
Спреј Сликарство
Стил:
Апстракт
оригиналниот:
No
Бренд Име:
Jiubai-900d
Број На Модел На:
bw001
Поддршка База:
Платно
Тип:
Платно Printings
Медиум:
ув мастило
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Нордиските:
Сценографијата
платно печатење:
Елен
Декорација:
постери и цртежи
евтини цена:
висок-квалитет
Обликот:
правоаголник

Најдобри понуди..