• Намалена цена
  • Неодамнешно
Метал Занаети Лондон Биг Бен Градењето модели на Креативна Дома Занаети Декорација со часовникот
zoom_in

Метал Занаети Лондон Биг Бен Градењето модели на Креативна Дома Занаети Декорација со часовникот

DEN 579.00 615.84

Количина на стоки
check Тековен

Име на производ : Биг Бен со часовник функција Производ Модел : Биг Бен Спецификација на Производот : Должина и ширина 23.5 * 5.5 CM Материјал : железо Производ тежина : 0.25 кг Производ во Боја : Бронзени Производ стил : едноставен ретро пакувањето на Производот : внатре во меур торба надвор од картон

Големина:
23cm
Бренд Име:
SIBAOLU
Стил:
Ретро и Носталгични/Стар Мебел
Материјал:
Метал
Тема:
Пирамида

Најдобри понуди..