• Намалена цена
  • Неодамнешно
КИНА НАРОДНО Собирање стари jade резба - jade Кина резба Палецот прстен
zoom_in

КИНА НАРОДНО Собирање стари jade резба - jade Кина резба Палецот прстен

DEN 518.00 959.52

Количина на стоки
check Тековен


1) точка не одговара опис точно :
а) дека не е опишан значителни дефекти,
б) се најде разлики на власт во случај јас гаранција за автентичноста (документирани експертски е заклучок потребен за наплата на процесот);
2) голема штета се случи во транзит (мора да одбие да го потпише и да го прифатат објект)
Ако било следниве околности се случи,ние нема да наплата на плаќање :
(1) Купувачот има промени својот ум или само сакате да се вратите објект без било каква причина се споменува во пари назад гаранција;
(2) Купувачот добил негативно мислење во однос на објект од некомпетентни извор;
(3) Пакетот се врати на мене од страна на поштенската служба, ова обично се случува кога некој не обезбеди точен поштенска адреса : во овој случај јас ќе го испратам пакет повторно по потврдата на адреса.Друга земја испорака обично трае 20-35 работни дена . Но, работите понекогаш се случи.
ПРЕВОЗОТ И ПРЕДАВАЊЕ
После уплата, ние ќе рок од 1 - 2 работни дена за испорака. Големата уметност богатство! Тоа е многу исклучителна занаетот. Би сакал, ако не е нешто во ред со нашето работење, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас пред да замине било повратни информации! Ние сакате да бидете 100% satified со вашата нарачка. Во овде, е производ се соберат, Ние имаме свои луѓе одат и collecte овие работи. Имаме нашата продавница во кина. Вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвездички на e Bay за нас ќе биде прифатена. Ние ќе го испрати како е можно поскоро.
Повратни информации :
Ние се обидуваме се потрудиме да се направи сè да биде совршено.Нашата цел е за вас да се врати во нашата продавница или препорачуваме нас!!
На предмети кои нашите продажба се сите оригиналната форма вистински предмети. Има префинет форми и препознатлив стил. Ние collecte ги форма лични колектор.
И ние би сакал да се слушне од вас со било какви сугестии, прашања и/или проблеми.

Тема:
Маскота
Регионален Функција:
Кина
Бренд Име:
MIAO ЈАНГ ГОНГ ЈИ

Најдобри понуди..