• Намалена цена
  • Неодамнешно
ВРАТОВРСКА LER 5PCS Ѕид Налепница 3d Глувчето за Деца Соби Цртан филм Ѕид Decals Божиќ Декорација Дома Декор
zoom_in

ВРАТОВРСКА LER 5PCS Ѕид Налепница 3d Глувчето за Деца Соби Цртан филм Ѕид Decals Божиќ Декорација Дома Декор

DEN 60.00 63.84

Количина на стоки
check Тековен


[xlmodel]-[фото]-[0000] Опис
Име : ВРАТОВРСКА LER 5 PCS Ѕид Налепница 3d Глувчето за Деца Соби Цртан филм Ѕид Decals Божиќ Декорација Дома Декор
Пакување : opp пакување
Пакување листа : 5 * на ѕидот налепници
Карактеристики :
1. може да се отстрани
2. водоотпорен
3. 3 D моделот
4. Зелена заштита на животната средина ѕид налепници
[xlmodel]-[фото]-[0000] Слики
Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас
По плаќање на Вашата нарачка. ние ќе брод во ред со во 2-3 ден

Бренд Име:
Вратоврска Ler
Шема:
3D Налепница
Спецификација:
5pcs
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници
Стил:
Цртан филм
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Цртан филм
Број На Модел На:
Глушец Дупка
Материјал:
Пластични
Име:
ѕидот налепница
Име 1:
Дома Декор
Име 2:
Налепница

Најдобри понуди..