• Намалена цена
  • Неодамнешно
Танцување Е Како Да Сонувам Со Твоите Нозе Се Префрлите Налепница Креативни Дома Декорација Додатоци Ѕид Налепница A2112
zoom_in

Танцување Е Како Да Сонувам Со Твоите Нозе Се Префрлите Налепница Креативни Дома Декорација Додатоци Ѕид Налепница

DEN 94.00 156.00

Количина на стоки
check Тековен

Бидете сигурни дека вашата исплата адреса е точна.
-Ние веруваме дека може да произведе позитивно исход на секоја ситуација и ќе работат напорно за да заработите вашата пофалба.ставете пред најдобро со чиста крпа да ја избрише секоја солза од дрво, тоа е лесно да се залепи, па дури и подобро;
2. ако сте во прилог на површината на стакло или керамички плочки, бидејќи материјалот е релативно мазна. ако не се внимателно налепници во прилог на погрешна позиција, може да се користат нож за парче ѕидот агол подигна надвор, повторно паста, нормално овој производ може да се користи постојано, така што нема да абење;
5. Ако предмети сте примиле е дефектен, ве молиме да не информирате во рок од 7 дена по приемот на објектот, ние ќе го замени уште еден нов или да се вратат ако акции надвор (испорака на плаќање не се враќа)
-Ако имате било какви проблеми или проблеми што со својата цел или производи, ве молиме порака нас и ни дава шанса да им помогне пред да ја напушти која и повратни информации.
Повратни информации :
Позитивна повратна информација е добредојдена. DIY серија на производ изгледот големина е блиску, можете да играте неограничена креативност, слободен комбинација и уредување на облик и положба, може да се првите модели се сече со ножици, исечете време да се обрне внимание да не се сечат за да шема дизајн, по првиот принцип на изгледот, и да се создаде уникатен и креативен простор.тоа зависи од временските услови.купувачот може да ја прими објект во 20-30 работни дена по плаќање направи (исклучени во сабота, недела и државни празници). Ако постои било каков проблем или прашања во врска со објектот или превозот, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе се обидеме најдобро да се реши тоа за вас.
3 ние брод во светот преку Кина пост воздухопловната.
Танцување Е Како Да Сонувам Со Твоите Нозе Се Префрлите Налепница Креативни Дома Декорација Додатоци Ѕид Налепница A2112
Превозот :
1 Нашите почнувајќи адреса е Кина.

Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Европа
Бренд Име:
YOJA
Сценарија:
Префрлете
Класификација:
За Ѕид
Тема:
Портрет
Број На Модел На:
A2112
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Винил
боја:
Црна

Најдобри понуди..