• Намалена цена
  • Неодамнешно
AIBOULLY Смола Занаети Декорација Оригиналност Цртан филм Handphone Заградата Dawdler Мобилен Телефон Седиште Астронаут Нишалото Накит
zoom_in

AIBOULLY Смола Занаети Декорација Оригиналност Цртан филм Handphone Заградата Dawdler Мобилен Телефон Седиште

DEN 567.00 623.52

Количина на стоки
check Тековен


Answer : ___________________________ Note : 1. Овој производ е кревка, не може да се влијание на гравитацијата и да падне; 2. Ве молиме место на табелата во станот, за да се спречи десктоп не е рамен и да предизвика телефонот да падне. Материјал : Смола Материјал Висина : Околу 130 MM Тежина : 0.3 KG Материјал : смола Големина : околу 45*60*130 MM

Големина:
45x60x120mm
Стил:
Европа
Тема:
Животните
Материјал:
Смола
Бренд Име:
AIBOULLY
ID:
W2279

Најдобри понуди..