• Намалена цена
  • Неодамнешно
HAOCHU 3 Панел Нордиските Слики Чај Кафе Модерна Апстракт Печати Живот Цитати Триптих Модуларен Платно Сликарство Дневна Соба Оркестарот
zoom_in

HAOCHU 3 Панел Нордиските Слики Чај Кафе Модерна Апстракт Печати Живот Цитати Триптих Модуларен Платно Сликарство

DEN 367.00 655.20

Количина на стоки
check Тековен

Карактеристики : Бренд HAOCHU Материјал : Висок Квалитет на Платно Големина : 33*43 CM 35*50 CM 40*60СМ 50*70 CM 60*80СМ Пакет се Вклучуваат : 1 X Слика (Без Рамка) Еко-пријателски, Убаво Ѕид Декорација.

Големина (Инчен):
33x43cm Без Рамка, 35x50cm Без Рамка, 40x60cm Без Рамка, 50x70cm Без Рамка, 60x80cm Без Рамка
Стил:
Европа
Материјал:
Платно
Број На Модел На:
HK-11
Бренд Име:
HAOCHU
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Медиум:
Масло
Предмети:
Уште живот
Техника:
Спреј Сликарство
Calligraphy и сликарство тип:
30 мм Дебел Плоча

Најдобри понуди..