• Намалена цена
  • Неодамнешно
Музиката не е она што јас го правам... Цитати Винил Ѕид Налепница Персоналните Спалната соба Дома Декорација Switch Налепница A2097
zoom_in

Музиката не е она што јас го правам... Цитати Винил Ѕид Налепница Персоналните Спалната соба Дома Декорација

DEN 83.00 138.72

Количина на стоки
check Тековен

Ако предмети сте примиле е дефектен, ве молиме да не информирате во рок од 7 дена по приемот на објектот, ние ќе го замени уште еден нов или да се вратат ако акции надвор (испорака на плаќање не се враќа)
-Ако имате било какви проблеми или проблеми што со својата цел или производи, ве молиме порака нас и ни дава шанса да им помогне пред да ја напушти која и повратни информации. Бидете сигурни дека вашата исплата адреса е точна. ако ставете влажни ѕидови, стареењето, или само четка боја, лепак, може да предизвика налепници исклучува автоматски, или може да предизвика пилинг ѕидови, може да се користи фен за коса топол воздух за сушење наслика на ѕидот или да се биде сам за некое време по стап, но ефектот може да се разликуваат, па ве молиме нашите клиенти изберете паста позиција;
4.ставете пред најдобро со чиста крпа да ја избрише секоја солза од дрво, тоа е лесно да се залепи, па дури и подобро;
2.
2 Точка ќе биде предаден во рок од 1 работен дена(исклучени во сабота, недела и државни празници), по целосната уплата.летови и вашата локација и сл. ако сте во прилог на површината на стакло или керамички плочки, бидејќи материјалот е релативно мазна. на некои повеќе големи модел спроведен, срамнети со земја може да биде малку меурчиња се појави, тогаш можете да го користите картичка гребење стружење да се отстрани воздушни меурчиња со игла ќе пробивајте или мал меур ниво може да биде, нема да влијае на севкупниот ефект на pasting;
3.
-Ние веруваме дека може да произведе позитивно исход на секоја ситуација и ќе работат напорно за да заработите вашата пофалба.ние може да реконструкција или повторно да ја прати. ако не се внимателно налепници во прилог на погрешна позиција, може да се користат нож за парче ѕидот агол подигна надвор, повторно паста, нормално овој производ може да се користи постојано, така што нема да абење;
5.купувачот може да ја прими објект во 20-30 работни дена по плаќање направи (исклучени во сабота, недела и државни празници).

Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Европа
Бренд Име:
YOJA
Сценарија:
Префрлете
Класификација:
За Ѕид
Тема:
Портрет
Број На Модел На:
A2097
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Винил
боја:
Црна

Најдобри понуди..