• Намалена цена
  • Неодамнешно
Апстракт Лице Маслото Отпечатена На платно рачно изработени Impasto слика Нож Сликарство Ѕид Уметнички Слики За Домашна Декорација
zoom_in

Апстракт Лице Маслото Отпечатена На платно рачно изработени Impasto слика Нож Сликарство Ѕид Уметнички Слики

DEN 3110.00 5760.00

Количина на стоки
check Тековен


Добредојдовте во мојата продавница, ова е Апстрактен Лице Маслото Отпечатена На платно , се надевам дека ќе момци нема да им се допадне ,ал па прилагодено трговија на големо и повторно да се поздрави ,во секој случај имајте пријатен шопинг време!
Рачно изработени маслото!
Продавачот Забелешка : 1. Ве молиме изберете соодветна големина, ако треба други големина, ве молиме контактирајте со нас. 2. Нашите слики покажуваат виси ефект на врамени слика за вашиот референца, сликарството ние испрати е само платно. Ако треба да додадете рамка, ве молиме контактирајте со нас. Ви благодариме! 3. Бидејќи на различни прилагодувања,т тука може да биде малку разлика во боја од секоја екранот на уредот. Испорака : 1. Објектот ќе биде предаден во 2-5 дена по потврдена исплатата. 2. Ние нудиме бесплатен превозот од e Packet или Кина Пост Воздух Mail. И ние ја преземе одговорноста за било каква штета или изгубена во превозот. Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашата сликарство, ве молиме оставете ЦЕЛОСНА 5 ѕвезди позитивни повратни информации, тоа ќе го охрабри нас многу. Ако постои било каков проблем со вашата нарачка, ве молиме да не брзаме, да се остави 1 или 2 ѕвезди повратни информации. Само контактирајте со нас прво , ние го реши ова прашање за вас . Ви благодариме!
Производ Функција :
нашата Фабрика и печатени сликарство примероци :

Големина (Инчен):
60x60cm, 50x50cm, 40x40cm
боја:
Без рамка
Предмети:
Слика Слика
Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Медиум:
Масло
Обликот:
Плоштад
Бренд Име:
чиста уметност простор
Стил:
Апстракт
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани

Најдобри понуди..