• Намалена цена
  • Неодамнешно
Чевли рек multilayer домаќинство собранието бојадисана да добие dustproof чевли ковчегот
zoom_in

Чевли рек multilayer домаќинство собранието бојадисана да добие dustproof чевли ковчегот

DEN 2246.00 2496.00

Количина на стоки
check Тековен


Тип:
Чување На Носителите & Полици,Бања Полици
Употреба:
Храна
Применливи Простор:
Кујна
Инсталација Тип:
Кат Тип
Материјал:
Дрво
Нема. на Групи:
Двојно
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
ANDYWINSS
Број На Модел На:
01
Класификација:
Виткање Багажник

Најдобри понуди..