• Намалена цена
  • Неодамнешно
2017 Складирање Кошеви за Бања Време Играчка Hammock Бебе Дете Дете Играчки Работи Уредната Нето Организатор Складирање Корпи за Складирање Кошеви
zoom_in

2017 Складирање Кошеви за Бања Време Играчка Hammock Бебе Дете Дете Играчки Работи Уредната Нето Организатор

DEN 55.00 76.32

Количина на стоки
check Тековен


100% сосема нов и висок квалитет
Карактеристики : Прекрасна корисна нето-играчка за складирање кеса, Помага да ги учат децата да се среди далеку Перат, трајни, и лесно прикачена на Некоја забава и лесен играчка продавница за бања Придава на страната на бања или мазна плоча со вшмукување капи
Pls забелешка : Додаток само, другите не се вклучени!
Спецификација : Материјал : Полиестер Големина : S : Lx W За 37x36cm/14.57 X14.17inch
L : Lx W За 45x35cm/17.71 X13.77inch C olor : Бела Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
1 x Играчки Уредната Торба '

Функција:
Еко-Пријателски,Виткање,Порибено
Употреба:
Дребулии
Број На Модел На:
D13314
Тип:
Складирање Кошеви
Бренд Име:
YAS
Материјал:
Полиестер
Тип:
Складирање Кошеви
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.06kg (0.13lb.)
Пакет Големина:
15cm x 10cm x 5cm (5.91in x 3.94in x 1.97in)

Најдобри понуди..